لیورپول 2 – 0 لایپزیش؛ اینجا لیگ برتر نیست

لیورپول با برتری 0-2 برابر لایپزیش راهی دور بعدی لیگ قهرمانان شد.

به گزارش خبرگزاری سریع، لیورپول که در هفته های اخیر در لیگ برتر نتایج ضعیفی گرفته، در لیگ قهرمانان شرایط متفاوتی را تجربه می کند و آنها با کسب برتری 0-2 مقابل لایپزیش به دور بعدی لیگ قهرمانان راه یافتند.

لایپزیش بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 10 و روی حرکت پولسن فرصت داشت گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه زمینی و زیبای دنی اولمو با عکس العمل آلسیون بکر همراه شد.

19 دقیقه و روی ارسال ترنت آرنولد در محوطه و دفع توپ ضعیف کلوسترمن، این دیگو ژوتا بود که فرصت داشت گل اول لیورپول را وارد دروازه لایپزیش بکند، اما ضربه او توسط گولاسچی مهار شد.

در دقیقه 21 لیورپول فرصت داشت به گل اول برسد، اما ضربه محمد صلاح در موقعیتی تک به تک با عکس العمل گولاسچی همراه شد و در ریباند نیز توپ روی سر سادیو مانه ننشست و در ادامه حرکت صلاح راهی به دروازه لایپزیش نیافت.

دقایقی بعد تیاگو آلکانتارا در درون محوطه و با ضربه ای آکروباتیک شانس خود را برای باز کردن دروازه لایپزیش امتحان کرد، اما ضربه او به بیرون رفت.

در لحظات پایانی نیمه اول دیگو ژوتا به صورت اتفاقی در سمت چپ محوطه با دروازه لایپزیش تک به تک شد، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد و نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد. در دقیقه 64 لایپزیش تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما ضربه سر سولروث به دیرک دروازه لیورپول برخورد کرد و در ریباند نیز دنی اولمو نتوانست از این فرصت استفاده کند.

اما در دقیقه 70 لیورپول به گل اول دست یافت. پاس زمینی و عرضی دیگو ژوتا در محوطه به محمد صلاح رسید و او با یک حرکت تکنیکی و ضربه ای دقیق و زمینی به گوشه دروازه گل اول لیورپول را به ثمر رساند.

اما چهار دقیقه بعد لیورپول موفق به زدن گل دوم هم شد. این بار ارسال زمینی دیوک اوریگی از سمت راست با ضربه دقیق و تمام کننده سادیو مانه در دهانه دروازه همراه شده و برتری مرسی سایدی ها دو برابر شد.

در دقیقه 83 و با پاس نبی کیتا بود که لیورپول باز هم فرصت گلزنی داشت، اما ضربه دیوک اوریگی به تور کنار دروازه برخورد کرد تا در نهایت لیورپول با برتری 0-2 راهی دور بعد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا