انهدام یک شبکه خطرناک تروریستی و خنثی‌سازی پلان حمله‌ بالای مراکز و تاسیسات دولتی در ولایت هرات

هفت تن از اعضای یک شبکه یک خطرناک تروریستی که در دوازده مورد جرایم سازمان یافته علیه منافع ملی و حملات تروریستی، زیر تعقیب قرار داشتند، در عملیات پرسونل ریاست امنیت ملی ولایت هرات از نواحی شهر و ولسوالی های هرات دستگیر شدند.

سید عبدالوحید زاهد قتالی والی ولایت هرات دریک نشست خبری از دست آوردهای چشم گیر و فعالیت های ارزنده سربازان گمنام ریاست امنیت ملی هرات در ماه های اخیر قدردانی نمود.

والی هرات گفت: اعضای این شبکه قصد داشتند تا حملات سازمان یافته را بالای تاسیسات و مراکز دولتی اجرا نمایند.

بربنیاد خبرنامه ریاست امنیت ملی کشور:

عبدالحلیم ولد غلام نبی و فرزندش عبدالحکیم ولد عبدالحلیم دو تن از اعضای گروه تروریستی طالبان بوده و به دستور ملا شیراحمد خادم ولسوال نام نهاد ولسوالی گذره و ملا کریم شیندندی با مقدار زیادی مواد انفجاریه و واسطه‌ی نقلیه مملو از مواد انفجاری، درصدد حمله بر تاسیسات و مراکز دولتی ولایت هرات بودند.

تیم‌های کشفی ریاست عمومی امنیت ملی با اطلاع از چنین توطئه‌ی شوم، مکان اختفای این هسته‌ی تروریستی را کشف، بازداشت و مواد انفجاری و چندین میل اسلحه را ضبط نمودند.

نیروهای این ریاست برای جلوگیری از آسیب شهروندان کشور، مواد انفجاری ضبط شده را در مکانی دور از سکونت شهروندان کشور، منفجر کردند.

ریاست عمومی امنیت ملی به تمامی شهروندان کشور اطمینان می‌دهد که تمامی تلاش‌ها برای خنثی‌سازی پلان‌های شوم دشمن را روی دست گرفته است و توطئه‌ی آنها را در نطفه از بین خواهد برد.

لینک کوتاه

https://sarie.news/a507b

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا